fbpx Massages | Pałac Brunów
przewodnik po okolicy

Miejsce magiczne!

Sprawdź

Massages

Masaż klasyczny.
Podstawowa technika masażu wpływająca na poprawę stanu mięśni, poprzez obniżenie napięcia.
30 min. / 100 PLN
60 min. / 150 PLN
.
Masaż relaksacyjny.
Doskonale wpływa na rozluźnienie istniejących napięć mięśni i rozładowanie stresu. Uspokaja ,odpręża i poprawia elastyczność skóry.
60 min. / 150 PLN
.
Masaż stóp z elementami refleksoterapii
Refleksoterapia stóp polega na stymulowaniu odpowiednich punktów na stopach. Punkty te odpowiadają poszczególnym gruczołom, organom i częściom ciała człowieka. Jest to skuteczna terapia stresu. Wprowadza organizm w stan równowagi psychofizycznej.
30 min. / 80 PLN
.
Masaż na maśle SHEA
Masaż ciała z zastosowaniem masła Shea i olejku z orzechów brazylijskich. Ma silne działanie nawilżające i odżywcze dla skóry.
60min. / 200 PLN
Masaż twarzy na masce odżywczej
Masaż twarzy z masce odżywczym - uspokaja i relaksuje. Pobudza mikrokrążenie w tkankach skóry twarzy, aby stała się lepiej ukrwiona, dotleniona i nawilżona.
30min. / 80 PLN
Pałacowy masaż od stóp do głów
Aromatyczny i głęboki ręczny masaż połączony z masażem głowy i stóp. Wprawia organizm w głębokie odprężanie i relaks. Technika pobudzania skóry wykorzystująca ruchy głaskania i ucisków wprawia ciało i ducha w stan głębokiej relaksacji.
90min. / 220 PLN
Masaż miodem
Wspomaga oczyszczanie organizmu, usuwanie toksyn. Wygładza i poprawia wygląd skóry.
Idealny przy odchudzaniu i liwidacji roztępów. Wzmacnia system odpornościowy, a zapach miodu poprawia nastrój.
30 min. / 150 zł
Masaż gorącymi kamieniami
Masaż kamieniami jest wyjątkowo skutecznym i przyjemnym zabiegiem na ciało. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego, limfatycznego i akupresury jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Zapewnia relaks i regenerację.
60 min. / 200 zł
Ceremonia dla stóp
Kompleksowy zabieg obejmujący peeling, maskę, parafinę oraz relaksacyjny masaż. Po zabiegu skóra stóp jest odpowiednio odżywiona i nawilżona, co zapewnia im jedwabistą gładkość. Paznokcie są wzmocnione, a stopy odzyskują piękny wygląd.
45 min. / 120 zł