fbpx Masaże | Pałac Brunów
przewodnik po okolicy

Masaże

MASAŻ KLASYCZNY
Podstawowa technika masażu wpływająca na poprawę stanu mięśni, poprzez obniżenie napięcia.
30 min. / 100 PLN
50 min. / 150 PLN
MASAŻ RELAKSACYJNY
Doskonale wpływa na rozluźnienie istniejących napięć mięśni i rozładowanie stresu. Uspokaja ,odpręża i poprawia elastyczność skóry.
50 min. / 150 PLN
MASAŻ NA MAŚLE SHEA
Masaż ciała z zastosowaniem masła Shea i olejku z orzechów brazylijskich. Ma silne działanie nawilżające i odżywcze dla skóry.
50 min. / 200 PLN
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI
Masaż kamieniami jest wyjątkowo skutecznym i przyjemnym zabiegiem na ciało. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego, limfatycznego i akupresury jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Zapewnia relaks i regenerację.
50 min. / 200 zł
SILK BIO-REVITAL
Masaż o działaniu relaksującym i rewitalizującym. Luksusowa procedura polegająca na jednoczesnym wykonaniu masażu i peelingu ciała. Pomaga pozbyć się skutków stresu i dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Polecamy szczególnie osobom zmęczonym, z przesuszoną, podrażnioną skórą, jak również kobietom w ciąży i po porodzie.
60 min/ 250 zł
RELAKSACYJNY MASAŻ GŁOWY, TWARZY, SZYI I DEKOLTU
Zabieg głęboko relaksujący. Łagodzi napięcia, pobudza krążenie. Przeciwdziała migrenom oraz bólom głowy.
20 min/ 99 zł
SILK PERFECT CONTOUR
Masaż o działaniu modelującym i odprężającym. Luksusowa procedura polegająca na jednoczesnym wykonaniu masażu i peelingu ciała. Silnie działające kosmetyki specjalistyczne stymulują funkcje skóry, dając efekt anti-aging. Polecamy szczególnie w trakcie kuracji odchudzających oraz w profilaktyce cellulitu, rozstępów i wiotczenia. Zabieg może być wykonywany u kobiet w okresie karmienia naturalnego.
60 min/250 zł
MORSKI DETOX
Wspomaga oczyszczenie organizmu, krążenie limfatyczne i żylne. Pobudza przemianę materii oraz poprawia elastyczność skóry.
80 min/ 250 zł

Do zobaczenia w Pałacu Brunów!Rezerwuj pobyt